دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 30727
تعداد نوشته ها : 114
تعداد نظرات : 2
Rss
طراح قالب
حمید رضا علیخانی


دلایل سکته ی قلبی و جلوگیری از آن

سکته ی قلبی یک عارضه ی شایع در بین مردم امروز است. قلب از ارگان های بسیار مهم در بدن است که باید در حفظ سلامتی  آن کوشید. از این رو هر اختلال کوچک می تواند یک خطر کاملا جدی و مهم برای قلب باشد. از این رو در صورت مواجه با مشکل قلبی حتما اقدام به درمان کرده و روش های پیشگیری از سکته ی قلبی را پیش گیرید.

حمله ی قلبی و علائم آن

سکته ی قلبی اصولا بر اثر مسدود شدن رگ و عدم خونرسانی به قلب اتفاق می افتد. در این حین قلب از عملکرد عادی خود باز ایستاده و منجر به ایجاد سکته ی قلبی در فرد می شود. علائم سکته ی قلبی شامل:

·        فشار و درد در قفسه ی سینه

·        درد در پشت گردن

·        تنگ شدن تنفس

·        تهوع و سوء هاضمه

·        سوزش سر دل و درد های شکم

·        سرگیجه

·        خستگی مضمن و عرق سرد

راه های درمان سکته ی قلبی

دوری از دخانیات: استفاده از سیگار و عدم ترک مواد مخدر خونرسانی را مختل کرده و موجب بروز سکته ی قلبی در فرد می شود. از این رو با استفاده از روش های موثر ترک سیگار می توان از بروز سکته ی قلبی پیشگیری نمود.

درمان فشار خون: اگر دچار چربی و کلسترول خون و یا فشار بالا هستید حتما برای درمان کلسترول خون اقدام نمایید.

دیابت و قند خون: قند خون مهم ترین عامل برای ابتلا به سکته ی قلبی است. با کاهش قند خون علاوه بر سکته ی قلبی از بیماری های دیگر نیز پیشگیری نمایید.

ورزش منظم: با استفاده از داشتن فعالیت بدنی خوب و منظم می توانید در بهبود خونرسانی به قلب و در نتیجه جلوگیری از سکته ی قلبی بکوشید.

داشتن تغذیه ی مناسب: از طریق داشتن یک رژیم غذایی خوب و استفاده از مکمل های غذایی فوراور می توانید به راحتی در داشتن بدنی سالم و در نتیجه قلبی سالم کوشا باشید.

محصولات نمایندگی فوراور ایران

استفاده از قرص فوراور و که کاملا گیاهی و عالی در جهت بهبود مشکلات قلبی است می توانید از داشتن قلبی سالم اطمینان حاصل کنید. برای داشتن قلب سالم می توانید از مکمل سیر و آویشن فوراور به همراه نوشیدنی خالص فوراور استفاده نمایید. قرص سیر و آویشن فوراور از جهت داشتن دو منبع غذایی قوی و عالی برای قلب در پیشگیری از سکته ی قلبی و حفظ سلامت قلب بسیار مفید است.

همچنین می توانید از محصولات پوستی فوراور و محصولات فوراور برای تقویت مو و داشتن پوستی سالم استفاده نمایید. 

دسته ها :
چهارشنبه چهارم 2 1398
X